Home / Adaylar / Evleneceksen Gel Solmaz Kimdir? Nerelidir?
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Evleneceksen Gel Solmaz Kimdir? Nerelidir?

Sponsorlu Bağlantılar

Seda Sayan ve Uğur Arslanın sunuculuğunu yaptığı Evleneceksen Gel Programında bir anda kendini güzelliği ve dansı ile gösteren solmaz için bir çok takipçimiz Hakkında bilgileri merak ettiğinden Evleneceksen Gel Solmaz Kimdir? Nerelidir?  adlı yazımızı hazırladık. Şimdi biraz solmazın özellikleri ve isteklerini sizlere anlatmak isterim.

Evleneceksen Gel Solmaz Kimdir? Nerelidir?

Evleneceksen Gel Solmaz Kimdir? Nerelidir?
Evleneceksen Gel Solmaz Kimdir? Nerelidir?

Evleneceksen gel programında gelin adayı olan solmaz henüz göstermese bile on okuz yaşında gelin adayımızdır. Gözlerinin yeşil olması ile dikkatleri üzerine çekerek bunun yanı sıra dansı ile herkesin favori gelin adayı olmuştur. Bir çok talibi ile dansı yüzünden tartışmasına rağmen yine dans etmeye devam etmiştir. Evleneceksen gel de gelin adayı olan solmaz’ın soy adı çiros’dur. Solmaz Çiros ailesi ile birlikte  İzmir Tepecikte Yaşamaktadır. Ailesi ile geçimlerini Çiçek satarak lede etmektedirler.

Bunun için Solmaz Çilos Mal mülk veya para arayan bir gelin adayı değildir. Kendi ekmeğini Kendi kazanan çalışmasını seven biridir. Bir roman kızı olduğu için solmaz çilos Neşeli eğlenceli ve anlayışlı biridir Bunun için genellikle damat adaylarının en çok talip olduğu gelin adayıdır. Kalbinin Güzelliği Yüzüne vurmuş dedikleri aslında tamda evleneceksen gel adayı olan solmazı anlatmaktadır. Gelelim solmaz Çilosun Gelecek olan adaylarından neler beklediğine…

Evleneceksen Gel Roman Solmaz’ın Dansı 

Seda Sayan ve Uğur Arslanın Show TV de sunuculuğunu yaptığı evleneceksen gel programında gelin adayı olan solmaz Kendisine gelecek olan adayların en fazla yirmi beş yaşında olmasını ve önceden bir evlilik yapmamış olmasını istemektedir. Kendi geçimini dans ederek  elde ettiğinden dolayı kendisine gelecek olan insanların dansına karışmasını ve bunun için problem çıkartmasını istememektedir. Solmazı kabul edecek olan adaylar dansını da kabul edip geleceklermiş 🙂 Ortalama boyu 1.70 olan solmaz kendinden uzun damat adaylarını tercih etmektedir.

En Son Gündemde solmaz ile Nurullahın damga vuran aşkı yer almaktaydı. Ne Yazık ki sonu mutlu bitmeyen bir aşk yaşandı. Solmazın dans etmesinden rahatsız olan nurullah ya dansın yada ben diyerek solmazın kararından sonra ayrılık ile sonlandırdılar. Bu dönemin ardından solmaz bir çok damat adayı ile görüşmüş ve Bu sefer tamamen uyuştuğu bir karaktere sahip olan Kaan Güvenilir ile bir yola girmiştir. Nurullah gibi çok fazla ilişkilerinde sorun yaşamayan Solmaz Büyük ihtimal aradığı aşkı bulduğunu ve bu mutluluğu umarız güzel bir şekilde sonlandırırlar..

Eğer bende evleneceksen gel programına katılmak istiyorum ve taliplerimi aramak istiyorum diyorsanız Show Tv nin kendi resmi sitesinden başvurunuzu yapabilir ve aradığınız aşkı bulmak için programa katılabilirsiniz.

Evleneceksen gel solmaz in Resmi instagram adresi : Solmazoffıcal.24

SPONSORLU BAĞLANTILAR

About volkan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir