Home / Bilgiler / Geçit Dizisi Konusu Nedir, Oyuncuları Kimlerdir Ve Ne Zaman Başlayacak?
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Geçit Dizisi Konusu Nedir, Oyuncuları Kimlerdir Ve Ne Zaman Başlayacak?

Sponsorlu Bağlantılar

Olması gereken sonunda oldu diyerek den bir bilim kurgu canavarı olan ben 🙂 Türkiye’ye bilim kurgu dizisi geleceğini duyduğumda çılgına döndüm 🙂 Çünkü Türkiye’de yayınlanan diziler aşk, dram,savaş, romantik komedi tarzında yönetilmektedir. Türkiye’nin ilk bilim kurgu dizisi olan Geçit Dizisi Konusu Nedir, Oyuncuları Kimlerdir Ve Ne Zaman Başlayacak?   sorularınızı cevaplamak için bu sevgi dolu yazımı hazırlamaya karar verdim şimdi biraz meraklarımızı giderelim o zaman 🙂

Geçit Dizisi Konusu Nedir, Oyuncuları Kimlerdir Ve Ne Zaman Başlayacak?

Geçit Dizisi Konusu Nedir, Oyuncuları Kimlerdir Ve Ne Zaman Başlayacak?
Geçit Dizisi Konusu Nedir, Oyuncuları Kimlerdir Ve Ne Zaman Başlayacak?

Yeni bilim kurgu dizisi olan geçit dizisinin yapımını Boom Yapım üstlenmektedir. Geçit dizisi için çok iyi bir ekip hazırlanmıştır. Bize ilk bilim kurgu dizisi olduğu için kaliteli bir içerik sunacaklarını tahmin etmekteyim :)Hazan Turaçtemur’un yaratıcılığını yaptığı geçit dizisinden güzel şeyler bekliyoruz. Geçit dizisinde işlenecek olan konu 2017 ve 2117 yılları arasında geçen teknolojik ve boyutlar ele alınacaktır. Daha çok dünyayı kurtarma kötü giden bir durumu düzeltme kötüler ile savaşma konuları da görülecektir. Ölümsüzlüğü bulmaya çalışan bir grupta yer alan ikiz kardeşlerden bir tanesi oluşan boyutlarda kaybolmuştur. Diğer kardeş ikizini aramak için zamanda yolculuk yapmaya başlar. Kardeşini ararken başına gelen olaylar ve savaştığı kötü karakterleri göreceğiz. Umarız anlatıldığı gibi güzel bir dizi olur ve büyük bir hayran kitlesine sahip olurlar 🙂 Türkiye ‘deki bilim kurgu eksikliğini umarım doldururlar. Geçit dizisini eğer tutulursa bu sayede Türkiye’de daha çok bilim kurgu temalı diziler yayınlanacaktır.

Geçit Dizisi hangi kanal da Yayınlanacak?

Daha yeni olan bilim kurgu dizisinin ilk 20 dakikası çekilmiştir. Henüz hangi kanal da yayınlanacağı ortaya çıkmasa da büyük ihtimal kanal d de yayınlanacaktır. genellikle yeni olan bir şeyi hep kanal d de görmekteyiz.

Geçit Dizisi Ne Zaman Başlayacak ? 

Yaz Sezonunda yayınlanması planlanan geçit dizisi temmuz ayında yayın tarihi onayı almıştır. Yayın süresi Türk dizleri gibi 2 saat sürecektir. Geçit dizisinin yeni görüntüleri ortaya çıkınca ortalıkta vay be bilim kurgu dizisi geliyor güzel olacak düşünceli doğmaktadır. Umarız geçit dizisi yapımcıları haklarında konuşulan bu olumlu şeyleri negatife çevirmez ve bize kaliteli bir bilim kurgu sunarak eksikliğimizi doldururlar. Geçit dizisinde yer alan oyuncular daha açıklanmamıştır. açıklandığında sizler ile geçit dizisi oyuncularını paylaşacağız.

Geçit Dizisi Fragmanı ve Resimleri 

Geçit Dizisi ile ilgili İlk bölüm fragmanı bir hafta içerisinde sitemizde yer alacaktır.

SPONSORLU BAĞLANTILAR

About volkan

Check Also

Kabuklu Deniz Ürünlerinin Enfeksiyonları

Kabuklu Deniz Ürünlerinin Enfeksiyonları

Deniz mahsullerinin bulaşıcı olmasını açıklayan değişik faktörler vardır. Kabuklu deniz ürünleri, deniz altındaki doğal barınaklarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir