Home / Bilgiler / İrem Derici ile Eğlenmene Bak Konukları, Ne Zaman Başlayacak?
SPONSORLU BAĞLANTILAR

İrem Derici ile Eğlenmene Bak Konukları, Ne Zaman Başlayacak?

Sponsorlu Bağlantılar

Kanal D ekranlarında Bu yaz oldukça hareketli geçeceği benziyor. Sesi ile ortalığı kasıp kavuran ve güzelliği ile bir çok kişiyi kendisine aşık eden İrem derinin Sunumu ile Ünlüler yarışıyor konseptli ses yarışması ile yaz akşamlarımız renklenecek. İrem Derici ile Eğlenmene Bak Konukları, Ne Zaman Başlayacak?  diye aklımızda olan soruları biraz aydınlatalım değil mi 🙂

İrem Derici ile Eğlenmene Bak Konukları, Ne Zaman Başlayacak?

İrem Derici ile Eğlenmene Bak Konukları, Ne Zaman Başlayacak?
İrem Derici ile Eğlenmene Bak Konukları, Ne Zaman Başlayacak?

Biraz Beyaz Show Havası Biraz Serdar Ortaç ile hep beraber programını çağrıştıran İrem Derici ile Eğlenmene Bak programı Yaz ekranlarını hareketlendirmek için gelmektedir.Program ilk yayınlanacağı zaman Sina Koloğlu, İbrahim Tatlıses’in çocukları İdo Tatlıses ve Dilan Tatlıses Şarkı söyleyerek renklendirecektir. Bunların yanı sıra Güzeller Güzeli irem derici ünlülere sorular soracak ve bilemeyen ünlü için çok güzel cezalar vardır. Yaz akşamlarınız renklendirecek televizyon başında keyifli saatler geçireceğiniz İrem derici ile eğlenmene bak Programı çok yakında Kanal D ekranlarında bizler ile buluşacaktır.

İrem Derici ile Eğlenmene Bak Konukları 

Her hafta birbirinde eğlenceli ve sevdiğiniz konuklar yer alacaktır. Genellikle reyting getirecek çok fazla sevilen konuklar ağırlanacaktır. İlk bölümde Mustafa Ceceli Yonca Evcimik, Derya Uluğ, Rober Hatemo, Güliz Ayla ve Dilber Ay programa konuk olarak geleceklerdir. Henüz daha montajlar bitmediği için 22 haziran gibi irem derici ile eğlenmene bak programı bizler ile buluşmaya gecelerimizi renklendirmeye gelecektir. Kendi hayatında oldukça renkli eğlenceli ve kendisi ile barışık başarılı popçumuz irem derici Her hafta yarışmasında üç bayan üç erkek ünlü ağırlayacaktır. Erkekler kızlar diye yaptığı yarışmalarda ağırlık olarak sorduğu sorular müzik dünyası ile alakalı olacaktır. Bakalım İrem Derici ile Eğlenmene bak programı çok ses getirecek gibi durmaktadır.

İrem Derici ile Eğlenmene Bak Ne Zaman Başlayacak

Kanal D nin yeni Yarışma Programı olan Tatlı sunumu ile irem Derici ile Eğlenmene bak programı temmuz ayında sizler ile buluşmayı planlamaktadır. Her hafta ünlülerin birbiriyle kıyasıya yarışmasını izleyeceğiz.

SPONSORLU BAĞLANTILAR

About volkan

Check Also

Kabuklu Deniz Ürünlerinin Enfeksiyonları

Kabuklu Deniz Ürünlerinin Enfeksiyonları

Deniz mahsullerinin bulaşıcı olmasını açıklayan değişik faktörler vardır. Kabuklu deniz ürünleri, deniz altındaki doğal barınaklarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir