Home / Bilgiler / Çocuklar Duymasın Ne Zaman Başlıyor? Oyuncuları Kimler?
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Çocuklar Duymasın Ne Zaman Başlıyor? Oyuncuları Kimler?

Sponsorlu Bağlantılar

Bir zamanların efsane dizisi olan Çocuklar duymasın dizisi yenide başlayacağının haberini alınca sevinçten havalara uçtum  diyebilirim. Çünkü küçüklüğümde sürekli evde izlenilen dizi olan ve ailemizin de bu diziden örnek alması oldukça güzeldi. Yeni sezon Çocuklar Duymasın Ne Zaman Başlıyor? Oyuncuları Kimler?  değil mi? Eski kadro ile mi devam edilecek yoksa yerine farklı kişiler mi gelecek?

Çocuklar Duymasın Ne Zaman Başlıyor? Oyuncuları Kimler?

Çocuklar Duymasın Ne Zaman Başlıyor? Oyuncuları Kimler?
Çocuklar Duymasın Ne Zaman Başlıyor? Oyuncuları Kimler?

Eskiden ATV de yayınlanan çocuklar duymasın şimdi kanal D ile  anlaşmıştır. Başrol Koltuğunu Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ oturmaktadır. Diğer karakterlerin kimlerin olacağı daha belirlenmese de havuç karakterini yine Furkan Kızılay oynayacağına eminiz 🙂 Ahh eski bölümler aklıma geliyor. çocuklarının yanında kavga etmemek için kavga başlayacağı sırada mutfak diye birbirine bakan haluk ve meltem, çaylar diye haluğun ofisinde çalışan Alparslan Özmol gibi emine’nin sürekli Hüseyine isyanını izlerken kendi çocukluğum geçti 🙂 O zamanların çok tutulan dizisi tekrar bizler ile buluşmaya karar vermiştir. Light Erkek değilim kalıbı yerine dijital erkek değilim kalıbını göreceğiz. Tamam hepiniz biliyor çocuklar duymasının nasıl bir dizi olduğunu ama bu sefer daha farklı bir tema işlenecek dizide.

Yeni sezon çocuklar duymasında bu sefer Haluk ve Meltem torunları ile başı belada olacak. sürekli sosyal medya ile bağlantılı olan karakterde yer alacak bu durumdan rahatsız olan haluğun bol bol sinir oluşunu birlikte izleyeceğiz. 🙂 Yeni sezon çocuklar duymasında yer alacak oyuncular eski sezondan olmasına özen gösterilmektedir. Bir takım yeni karakter eklemeleri olsa da eski kadroyu koruyacağını biliyoruz. Çocuklar duymasın dizisinin yönetmen koltuğunda Birol Güven Oturmaktadır. Sevilen dizinin yapımcılığını da Mint Yapım üstlenmiştir.  Bir zamanların sevilen dizisi olan çocuklar duymasın’ın yeni sezon tarihi belli oldu Temmuz ayında seyirci ile buluşmaya karar verilmiştir. Artık yaz aylarında televizyonda izleyecek bir şey kalmadı diye üzülme devri kapandı. Eskilerin efsanesi Çocuklar duymasın akşamlarımızı renklendirmeye gelmektedirler.

İlk olarak sevilen dizi hayatımıza TRT sayesinde girdi daha sonra ikinci sezonunu ATV de yaptı. En son olarak final bölümünü de Fox tv de tamamlayıp televizyon dünyasından ayrıldılar. Şimdi tekrar bizler ile haftanın bir günü buluşmak için canla başla çalışıyorlar. Yeni sezon çocuklar duymasın yepyeni maceraları ve eğlenceleri ile Kanal d ekranlarında yayınlanmaya gün sayıyor.

SPONSORLU BAĞLANTILAR

About volkan

Check Also

Kabuklu Deniz Ürünlerinin Enfeksiyonları

Kabuklu Deniz Ürünlerinin Enfeksiyonları

Deniz mahsullerinin bulaşıcı olmasını açıklayan değişik faktörler vardır. Kabuklu deniz ürünleri, deniz altındaki doğal barınaklarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir