Home / Bilgiler / 3 Kuşak 1 Cevap Yarışması Nasıl Bir Yarışmadır ve Başvuru Formu
SPONSORLU BAĞLANTILAR

3 Kuşak 1 Cevap Yarışması Nasıl Bir Yarışmadır ve Başvuru Formu

Sponsorlu Bağlantılar

Her geçen gün bilgi yarışmalarına verilen önem artmaktadır. Farklı konseplere sahip bir çok bilgi yarışması vardır.3 Kuşak 1 Cevap Yarışması Nasıl Bir Yarışmadır ve Başvuru Formu  diyorsanız sizin için 3 kuşak 1 cevap bilgi yarışmasının nasıl bir yarışma olduğunu ve bu yarışmaya katılmak için nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini anlatmak isterim.

3 Kuşak 1 Cevap Yarışması Nasıl Bir Yarışmadır ve Başvuru Formu

3 Kuşak 1 Cevap Yarışması Nasıl Bir Yarışmadır ve Başvuru Formu
3 Kuşak 1 Cevap Yarışması Nasıl Bir Yarışmadır ve Başvuru Formu

ATV yaz sezonu için yepyeni eğlenceli mi eğlenceli renkli mi renkli bir bilgi yarışması ile bizleri eğlendirmeye ve eğlenirken de bir takım bilgileri öğrenmemize yardımcı oluyorlardır. Bu 3 kuşak bir cevap yarışması nasıl bir yarışmadır ?    isimden hepimizin anladığı üç kuşak şeklinde yanı grup şeklinde soruları cevaplayacağımızdır.

Normalde bilgi yarışmalarında bir kişiye yönetilir soru ATV nin yeni yarışması olan 3 kuşak bir cevap yarışmasında tamamen farklı bir tema işlenecektir. Yarışma programının sunuculuğunu İrfan kargı üstlenmektedir. Keyifli ve bol bilgili olacak 3 kuşak bir cevap yarışmasının detaylarını sizlere paylaşmak isterim.

Bilgi yarışmasında genellikle her telden soru ile karşılaşırız burada kuşaklar olduğu için kuşaklarda yarışmada yarışacaktır. iki farklı ailenin 3 farklı kuşağı yarışmaya katılacak ve Kendi kuşağının dışında olan yarışmacılar soruları yanıtlarsa bildiği sorular karşılığında parasını kazanacaktır.

Yanlış cevap veren kuşağın alacağı puanı karşı kuşak alır ve burada çekişme başlar. Bildiğiniz gibi evimizde hepimiz bilgi yarışması izlerken kendi aramızda soruları cevaplar ve ben bildim bu sefer ben elendim gibi cümleler kurarız birbirimize. İşte bu evde olan durum artık  ATV ekranlarında olacaktır. Peki 3 kuşak 1 cevap yarışması için gerekli olanlar arasında tabiki 3 farklı kuşağınız ile katılmanızın dışında başka katı bir kural yoktur.

3 Kuşak 1 Cevap Yarışması Ne zaman Başlayacak ?

ATV yaz ekranlarında evimizde oturduğumuz yerden izleyeceğimiz yeni bilgi yarışması olan 3 kuşak 1 cevap yarışması temmuz ayının son haftası seyirci ile uluşmaya karar kılmıştır.Şuan çekimleri başlanılan 3 kuşak bir cevap yarışması na başvuru yapmak ve ATV stüdyolarında sizde yarışmak istiyorsanız ATV nin kendi resmi internet sitesi üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

SPONSORLU BAĞLANTILAR

About volkan

Check Also

Kabuklu Deniz Ürünlerinin Enfeksiyonları

Kabuklu Deniz Ürünlerinin Enfeksiyonları

Deniz mahsullerinin bulaşıcı olmasını açıklayan değişik faktörler vardır. Kabuklu deniz ürünleri, deniz altındaki doğal barınaklarda …

7 comments

  1. nasıl başvuru yapacağım?

  2. çok güzel bir program bende katılmayı çok istiyorum

  3. Evet bende katilmak istiyorum

  4. Çok güzel ve eylenceli bir yarışma bende katılmayı çok istiyorum ve başarıların devamını diliyorum.0

  5. Ve sizleri çok seviyorum.

  6. Cok güzel bir yarışma hiç kaçırmadan izliyorum bende katılmak istiyorum eşim ve abimle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir