Home / Teknoloji / Migrosta satılan aksiyon kamerası nasıl? (General Home)
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Migrosta satılan aksiyon kamerası nasıl? (General Home)

Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar, sizlere bir arkadaşımın sahip olduğu ve deneyimlediğimiz bir kamera’dan bahsetmek istiyorum. Migrosta satılan aksiyon kamerası  yani General Home hakkında biraz izlenim birazda sergileyeceğim su altı resimlerim olacak. Özellikle şu sıcak aylarda özellikle su altı pozlamalarında dikkat çekici olacağını düşündüğüm General Home Aksiyon kamerası Migros raflarında görünce şaşırtıcı fiyatıyla benim bile ilgimi çekmişti, lakin benim tek derdim “Go Pro ve Sony Aksiyon kameraları” olmuştur. O nedenle alsam mı almasam mı derken arkadaşımın aldığını görünce ister istemez deneme fırsatının elime geldiği kanısına varmıştım. Dilerseniz şimdi sizlere için küçük bir bilgilendirme durumuna geçelim.

General Home Aksiyon Kamerası Nasıldır? / Alınır mı?

Şimdi ben zor beğenen bir kişiliğe sahip biriyim ve benim gibi bir çok seçici insan elbette vardır. Lakin diyeceğim o ki Çinden bile getirttiğimiz Xiaomi aksiyon kameraları 400-500 TL iken bizlere ucuz geliyorsa 79.90 TLlik bir kamera epey ilgi çekicidir. Şahsen ben bu fiyata bir kameranın çalıştığından bile şüphe eden bir kişiyim aslında, diyeceğim o ki bu ürün hem ucuz hemde su altında pozlama ve video çekebiliyor. Şimdi ise size çekimlerde olan performanslardan bahsedeceğim.

Kameramız 1080 P çözünürlüğünde video kaydı altığını bizlere söylesede aslında olmadığını düşünüyorum, düşük kalitede çin malı lenslerin kullanıldığı “General Home” cevz edici bir performans sergilemedi kanısındayım. Tabii ki birazdan göreceğiniz gerçek görüntüleri görünce sevebilenler bile olacaktır yinede kişinin kendi kararı olmalıdır. Ben burada kendi deneyimlerimi ve General Home aksiyon kamerası kullanıcı yorumları gibi bir durum ile sizlere bilgiler vermeye çalışıyorum.

Aşağıda göreceğiniz ürünün tamamen kendi fotoğraflarıdır.

General Home Aksiyon Kamerası
General Home Aksiyon Kamerası

Resim görültüğü üzere saat 17:00 sularında Güneş henüz kaybolmamışken çekilmiştir. Su altı biraz bulanık ve açıkçası kirli olmasının bazı nedenleri fotoğrafa yansımıştır. Su içerisindeki “BEYAZ BENEKLER” Küçük küçük deniz pislikleridir. Bu kalitede bir resim ancak bu fiyata satılan ürünlerden çıkmaktadır. Biraz güzelleştirmeye çalıştım onunda resmini ekliyorum beğenirseniz fotoğraf üzerinde nasıl oynama yaptığımı anlatan bir başka makale hazırlayabilirim. Bunun için sadece yorum bırakabilirsiniz.

Migrosta Satılan Kamera
Migrosta Satılan Kamera

 

Ayrıca Video kayıtlarını isteğe göre Youtube.com üzerine postlayabilirim. 2017 yılından itibaren bizler daha ne kadar ucuz mallar göreceğiz bilinmez ama bu kameraya verilen para aslında bakılırsa hakkıdır. Yani 80 Liralık bir kameradan hemde su altı kamerasından bahsediyoruz. Performanslar yukarıdaki gibidir. Ayrıca beğendiğim ve beğenmediğim fiziksel özelliklerinede biraz değinmek istiyorum.

Önerilerimiz

Öneride bulunacağım ve bu üründen “1000” kat daha iyi olan EKEN H9 olurdu, 100-120 TL arası ve çinden alıyorsunuz 1-2 ay içerisinde kesin geliyor. ve ve veee 4K çekebiliyor.

General Home Aksiyon Kamerası ve Özellikleri 2017

General home kullanıcı yorumları
General home kullanıcı yorumları

Bu kamera 1080 P FULL HD video çektiğini söylüyor ama ne yazık ki o performansı alamiyoruz. Lakin su altında her hangi bir kap sızması sonuncu bozulma vesaire yaşanmamıştır. Ama maksimum 6 metrede deneme fırsatım olduğunu ve bu metrelerin artış gösterdikçe basınç sonucu bozulmalara hiç değinmiyorum keza bilmiyorum. Kap üzeri butonlar gayet hoşuma gitti, Özellikle çekimlerinizi anlık gösteren birde LCD ekranı bile vardı ve benden bir artı puan kaptı diyebilirim. Migrosta satılan aksiyon odaklı kameraların belki ilki ama rağbet durumuna göre daha profesyonel ürünler getirilebilir düşüncesindeyim. Deneyimlediğim kadarıyla sonuçlamak istiyorum.

Ürün bana göre değil, Fiyat olarak mükemmel aslında ama beni tatmin ettiğini söyleyemeyeceğim. O nedenden dolayı bu ürünü BEN ALMAM bunların yanında tavsiye eder miyim? Belki sebebi ise SU ALTI FOTOĞRAFÇILIĞI yapmak ve merakı olanların merakını biraz gidermesidir. Birde GENİŞ AÇI ne yazık ki yok deyinmeyi unutmuşum, sanki yakınlaştırılmış gibi çekiyor.

SPONSORLU BAĞLANTILAR

About volkan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir