Home / Teknoloji / A101de Satılan Aksiyon Kamerası iyi mi? (Pirhana)
SPONSORLU BAĞLANTILAR

A101de Satılan Aksiyon Kamerası iyi mi? (Pirhana)

Sponsorlu Bağlantılar

A101 ülkemizin gelişmiş market zincirlerinden olduğu gibi bir çok kişi tarafından + ve – yanları tartışılsada bana göre 2. Bim, Şimdi sizlere biraz A101de Satılan Aksiyon Kamerası hakkında bilgiler ve Özelliklerinden bahsetmek istiyorum. Öncelikle burada verilecek bilgiler kesinlikle kendi görüşümdür bilginize arz ederim.  Pirhana Aksiyon kamerası hakkında bilgiler verir iken ALINIR MI, Kullanıcı yorumları ve Bu Aksiyon kamerasının bazı kusurlarından bahsedeceğim.

Şimdi dilerseniz ilk olarak bu kameranın özelliklerinden bahsederek başlayalım ve ne gibi özellikleri varmış değerlendirelim (LAFTA HD)

Piranha Aksiyon Kamerasi 2017
Piranha Aksiyon Kamerasi 2017

A101de Satılan Piranha Aksiyon Kamerası Özellikleri

Özellikleri arasında öncelikle lens ve varyasyonlardan oluştuğunu belirtmek isterim, Bir önceki yazımızda aslında bir kameradan bahsetmiştik “General Home Aksiyon kamerası” dilerseniz direk olarak linke tıklayarak inceleyebilirsiniz. Şimdi ne alaka o kamera ile bu kamera diyebilirsiniz. İki ürününde fiyatı tam olarak aynı ve 2 ürünün özellikleri’de tam olarak aynı keza ürünün burada özellikleri ve demek istediklerimi anlatacağım ve birde küçük bir çekim videosu paylaşacağım.

 • Ürünümüz 10 Metre kadar suya dayanıklıdır, Buradaki KADAR ifadesi 1 metrede bile alabilir demek aslında bilirsiniz TIPKI ülkemizin kanayan yarası İNTERNETİMİZ gibi 16 MBit’e kadar derler ama hız testi yaparız 9-10 Mbit kullandığımızı görürüz aynı bunun gibi bir ifadedir.
 • 2.0 İnç LCD son derece idare eden bir ekran, (dokunmatik değildir.)
 • En fazla 720p video kayıtı yapabildiğini sitesinde belirtmişler. Yıl olmuş 2017 720p nedir 4Kp çıktı diyebilirsiniz ama Pirhana firmasını bu düşüncesinden dolayı teşekkür ederim, Keza bu ürünü yapan çin menşeili firma bu ürünleri 1080P olarak sunuyor.. (LAFTA sözü burası için.)
 • Diyelim ki Pirhana Aksiyon kamerası ile resim çekeceksiniz. Lens imkanları ne yazık ki sadece 12 MP (sanmayın telefonunuzun ön kamerasından iyi..)
 • 70 derece lens açısı ile ne yazık ki geniş kapsamına girmeyen bir ölçütlerde..
 • 2 saate kadar istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Video çekebilir yahut o anı ölümsüzleştirecek resimler çekebilirsiniz.. Tabii ki kendinizi poz içerisinde görebilirseniz.
 • Net ağırlığı ile sadece 60 Gramdır (Kılıfsızdır.)

Paket içinde neler olacak?

A101de satılan aksiyon kamerası
A101de satılan aksiyon kamerası
 • Su geçirmez özel kılıf
 • Klips başlıklar
 • Gidon için montaj edebileceğiniz bir başlık (Özellikle bisiklet ve motorcular içindir.)
 • 4 Adet bir birinden farklı olarak içeriğinde bulunan montaj başlığı..
 • Bandaj (kafa montajı içindir.)
 • USB Kablo (Şarj ve data transferi için)
 • Garanti Belgesi, Kullanım kılavuzu (Bu kılavuzu artık bi kere okuyun ya 🙁 onlar emekle yazılıp basılıyor.)

ARTILARI VE EKSİLERİYLE Piranha ACTIONCAM 1101

Artı yanları TÜRK markalı bir ürün olması ve gerçekten su içerisinde sızdırma yapmaması ama bu her kılıf kesin garantili anlamına gelmemektedir. Ürün’ün sadece 60 Gram olması ve buda denizdeyken kılıflı bir şekilde kesinlikle dibe batmaması…

Eksileri ile istenilen performansı gerçekten sağlamıyor ve su altı çekimleri olsun normal dış çekimler olsun gerçekten kötü.. fazla eksi yanlarını uzatmanın bir anlamı yok aslında bunun için pek birşey söylemek istemiyorum lakin sözümü şöyle noktalamakta varmış ve Gerçekten ucuz etin yahnisi…

Alır mıydım? Hayır, Severmiydim HAYIR Piranha bana gelip 1000 TL verse ve bu özgür iraden ile yazdığın yazıyı lehimize çevir derse düzenler miydim ? EVET! bu nedenden dolayı arkadaşlar burada yazılanlar bir kullanıcı edasıyla yazılmış bir görseldir. Sizlere küçük bir video eklemek istiyorum izleyin küçük kısa bir videodır.

DIŞ VİDEO ÇEKİM

SU ALTI ÇEKİMİ

Gördüğünüz üzere küçüktende bir kaç video ekledim, A101de Satılan Aksiyon Kamerası iyi mi? A101de Satılan Aksiyon Kamerası Kullanıcı yorumları gibi bir çok derde deva bilgiler paylaştığımı düşünmekteyim. Piranha Aksiyon Kamerası ACTIONCAM 1101 bu şekildeydi beyler bayanlar şimdiden bir sonra ki durumları eleştirmek üzere hoşça kalın ve şu sıcaklarda kapınızın önüne kedilerimiz, Köpeklerimiz kısaca bütün canlılar için bir kap su bırakmayı ihmal etmeyin seviliyorsunuz.

SPONSORLU BAĞLANTILAR

About volkan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir