Home / Bilgiler / İnstagramda Takipçilerimi Nasıl Arttırabilirim, Ücretsiz İnstagram Takipçisi
SPONSORLU BAĞLANTILAR

İnstagramda Takipçilerimi Nasıl Arttırabilirim, Ücretsiz İnstagram Takipçisi

Sponsorlu Bağlantılar

Kısa Sürede sosyal medyayı tamamen kendisi yapan Facebook’un alt Projesi olan İnstagram kendi kurucusu olan Facebooktan daha çok kullanıcıya sahiptir. Artık bir çoğumuz sadece instagram hesabı kullanmaya başladık. Hatta Facebook hesabımızı da  Kapatanlarımız da vardır. Hadi size bir iyilik yapıyım. Bugün iyilik meleği havamdayım da 😛 İnstagramda Takipçilerimi Nasıl Arttırabilirim, Ücretsiz İnstagram Takipçisi nasıl elde edeceğiniz hakkında ufak ufak bilgileri sizlere sunacağım canişlerim <3

İnstagramda Takipçilerimi Nasıl Arttırabilirim, Ücretsiz İnstagram Takipçisi

İnstagramda Takipçilerimi Nasıl Arttırabilirim, Ücretsiz İnstagram Takipçisi
İnstagramda Takipçilerimi Nasıl Arttırabilirim, Ücretsiz İnstagram Takipçisi

Kimse yalan söylemesin hepimiz takipçi sayımıza ve beğeni oranlarımıza İnstagram da Dikkat etmekteyizdir. Örneğin aaa profile bak kızın kaç takipçisi var paylaşım yaptığı gibi 100 like alıyor diyoruz. Sizde 100 like almak ve hatta takipçiniz 1k dan fazla olmasını istemiyor musunuz? Artık bu devirde Sosyal medya hesabının takipçisini takmayanlar sosyal medyayı çok sık kullanan insanlardan değillerdir. Çünkü herkes de bir takipçi kazanma aman takipçilerim gitmesin kafası yer almaktadır. Şimdi o kadar gömüyorum ama inanın bende takipçilerime değer veriyorum instagramda 🙂 Neyse konumuz ben değilim değil mi ? Konumuz İnstagramda Takipçilerimi Nasıl Arttırabilirim, Ücretsiz İnstagram Takipçisi  nasıl elde edeceğinizdir. İnstagram da eğer takipçilerinizin gitmesini istemiyorsanız tek yapmanız gereken güncel olmanız gereklidir. Günlük resim atacaksınız sizi takip edenlere kendinizi her gün hatırlatacaksınız.

İnstagram da en çok takipçi kazanacağınız şeyler taglardır. Yani etiketlerdir. Örneğin Genellikle doğa resimleri daha çok beğeni alır ve daha çok takipçileri vardır. Bunun için sizde doğa resimleri, şelale, dağ , taş , deniz kenarında gözlük üstünde olan havlu, arka planda deniz 🙂 bisikletle dağ gezisi resimleri ve daha aklıma gelmeyen bir çok sosyal aktivitenin resminin etiketlerini genellikle İngilizce olarak girerseniz daha çok takipçiniz gelecektir. Türk etiketleri genellikle çok fazla tercih edilmiyor ne yazık ki ve Türk etiketlerinden size takipçi çok fazla gelmiyordur.

İnstagram’da Takipçi Kazanacağınız Etiketler: 

 • follow4follow
 • like4like
 • sunset
 • naturelove
 • nature
 • vscom
 • vscoday
 • vscofollow
 • vscotop
 • vsconature
 • vscosummer
 • liveauthentic

ve daha bir çok etiket var ama yaz yaz bitiremem onun için bu etiketlere girdiğinizde üste bunlar gibi popüler olan etiketler yer alacaktır. Onları gezerseniz daha çok etiket bulabilirsiniz. Genellikle en çok takipçi ve beğeni alan etiketler en çok etkileşimi olan etiketlerdir. Bunun için bunlara dikkat etmek en temel kuraldır.

İnstagram Beğeni Arttırma 

Ahh onun beğenisi bu kadar benim beğenim neden bu kadar diye soracağınıza, Biraz düşünün. Mesela Kendi takipçilerinizin resimlerini beğenirseniz sürekli beğenileri karşılıklı yaparsanız onlarda sizin resimlerinizi sürekli beğeneceklerdir. Bunun için kendi takipçilerinizin resimlerini sürekli beğenmeyi unutmayın ki onlarda sizi unutmasınlar tamam mı 🙂 minnoşlar.

İnstagramda Nasıl Resimler Paylaşarak Popüler Olabilirim ?

İnstagram da Paylaşımlar aslında sizin takipçilerinizin sizi tercih etmesinin sebepleridir. Güzel bir kızın sanatçının veya bir yerde kendini öne çıkartan insanların sosyal medya hesaplarında takipçileri oldukça fazladır. Size bir fikir veriyim. Hepimiz instagramda yer alan butiklerden bir kaç şey almışızdır. Müşteri memnuniyeti için sayfalar sizlerden resim ister yada siz kendiniz atmak istersiniz. Bunu yaptıklarında sizi etiketlemeleri kesin isteyin. Kendi reklamınızı vermiş gibi düşünün bu konuyu 🙂 Doğa Kahve Manzara resimleri hatta evcil hayvanınız varsa onun resimleri sayesinde instagram hesabınız daha renkli olabilir. İnstagram da yer alan diğer komik paylaşım yapan yerlere yorum yapmayı esirgemeyin sizi orada görüp merak eden bir çok kişi takip isteği atabilir. Unutmadan söyliyim eğer takipçiniz artmasını istiyorsanız sadece paylaşım yaptığınıda 2 3 saat hesabınızı herkese açın sonrasında hesabınızı tekrar gizli yapın. Bu sizin kalitenizi belli eder 🙂 merak uyandırır.

 

Bir çok çeşitli internet sitesi bazısı gerçek bazısı yalan bedava takipçi hilesi, bedava takipçi gibi şeyler sunmaktadır. Kimisi ücretli kimisi ücretsiz olan takipçi sitelerinden satın alınan takipçiler organik değildir. Şişirmedir. Burada o siteleri kötülemiyorum. Eğer bir takipçi kazanma hilesi yapıyorsanız, Lütfen takipçiniz kadar beğeni hilesi de kullanın. Öbür türlü şişerme hesap olduğunuz ortaya çıkar.

Aslında bakarsanız en iyisi organik takipçidir. Bu sayede hem hesabınızın elinizden gidecek korkusu olmayacak hemde takipçiler ile beğeni sayısı eşit olacaktır. Yinede siz bilirsiniz.  İnstagramda Takipçilerimi Nasıl Arttırabilirim, Ücretsiz İnstagram Takipçisi  adlı yazımda sizlere anlattığım şeyleri uygulayarak takipçilerinizi arttırabilir ve sosyal medyada diğerlerinden farkınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

 

SPONSORLU BAĞLANTILAR

About volkan

Check Also

Kabuklu Deniz Ürünlerinin Enfeksiyonları

Kabuklu Deniz Ürünlerinin Enfeksiyonları

Deniz mahsullerinin bulaşıcı olmasını açıklayan değişik faktörler vardır. Kabuklu deniz ürünleri, deniz altındaki doğal barınaklarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir