Home / Bilgiler / Feda Dizisi Hangi Kanal’da Olacak,Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Feda Dizisi Hangi Kanal’da Olacak,Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Sponsorlu Bağlantılar

Bir Zamanların demiyim de sıkı takipçisi ve hayran kitlesine sahip olan Kurtlar Vadisi Dizisinin bir yenisi bizler ile buluşmaya hazırlanmaktadır. Son Zamanlarda Türk televizyonlarında artık her kanal da bir savaş polisiye veya askeri dizi bulunmaktadır. Oldukça fazla tutulduğu için her kanal da bir tane bulunmaktadır.Yeni çıkacak olan Feda Dizisi Hangi Kanal’da Olacak,Oyuncu Kadrosunda Kimler Var? dersiniz?

Feda Dizisi Hangi Kanal’da Olacak,Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Feda Dizisi Hangi Kanal'da Olacak,Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?
Feda Dizisi Hangi Kanal’da Olacak,Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Feda dizininin Yönetmenliğini OSMAN SINAV üstlenmektedir.Osman Sınavı Tanımayanınız yoktur. Yinede Tanımayanlar olur diye onlara tanıtmak isterim. Televizyonda Terör, mafya gibi temaların işlendiği Deli yürek ve Kurtlar Vadisi Pusunun Yaratıcısıdır. Bu yüzden Eğer bir dizinin kadrosunda Osman sınav varsa.. o dizi kesinlikle tutar.Ses Getiren Feda dizisinin Yazarı Ümit saattir.

Bir çok sosyal medyanın farklı yerlerinde yayınlanacak olan Feda dizisinin konusu yayılmaktadır. Bunun için bende küçük çaplı bir araştırma gerçekleştirdim. Çıkan sonuçlardan ise şunları buldum. Feda dizisinde işlenecek olan konu babaları onlar çok küçükken şehit düşmüş dört tane yiğit delikanlının yaşamını, aldığı veya alacağı intikamları  babalarının katillerini bulmak için harcadıkları emekleri anlatacaktır.Büyüyene kadar babasız nasıl ayakta durduklarını anlatacaktır. Bolca Dram Askeri ve Savaş içeren feda Dizisi Şimdiden bir çok kişide merak uyandırmıştır. Peki bu çok ses getiren feda dizisi hangi kanalda yayınlanacak derseniz söylemek isterim. Büyük ihtimal feda dizisi için show TV veya Star TV anlaşma sağlayacaktır. Dizinin bütün her şeyinin hazır olmasının yanı sıra dizinin oyuncu kadrosu ile herhangi bir cast ajansı ile tam olarak anlaşılmamıştır. Şuan hala oyuncu alımlarının devam ettiği feda dizisi çok yakında oyuncu kadrosunda yer alacak olan isimleri duyuracaktır. duyar duymaz bende sizinle bu narin bilgileri paylaşacağım.

Sizde feda dizisinin başrol koltuğunda oturacak isim kim olacak dersiniz? Bence dizinin isminden ve konusundan olsun çok ağır kişiler dizide rol alacaktır. Feda Dizisi Bu yaz sonu çekimlere başlayacaktır. Kasım gibi yayınlanması beklenilen Feda dizisi hakkında daha çok bilgi öğrendiğimde sizler ile burada paylaşacağım.

SPONSORLU BAĞLANTILAR

About volkan

Check Also

Kabuklu Deniz Ürünlerinin Enfeksiyonları

Kabuklu Deniz Ürünlerinin Enfeksiyonları

Deniz mahsullerinin bulaşıcı olmasını açıklayan değişik faktörler vardır. Kabuklu deniz ürünleri, deniz altındaki doğal barınaklarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir