Home / Teknoloji / Orkun Işıtmak Tutuklandı mı? Orkun Hapse Girecek mi?
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Orkun Işıtmak Tutuklandı mı? Orkun Hapse Girecek mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar, Öncelikle bu konu bildiğiniz üzere bir çok youtuber tarafından ele alınan bir konuydu ince eleyip sık dokuduktan sonra bende bu haberi sizler ile paylaşamak ve ilerleyen zaman diliminde neler olacağına dair bir takım bilgiler paylaşmak istiyorum. Bu yazıyı yazma sebeplerimden birisi aslında bir kaç oyun camiasından arkadaşımın bana iletmesinden dolayı onlara aktardığım bilgilerden kaynaklanmasıdır. Orkun Işıtmak Tutuklandı mı? Orkun Hapse Girecek mi? şimdi ise biraz derinelere dalarak aslında olacaklar yahut yapılması gerekenlere değinmek en doğrusu olacaktır.

Orkun Işıtmak Tutuklandı mı?

Şu an için net bir şey söylemek olmaz lakin bir ihtimal daha var.. Her zaman olduğu gibi bu seferde bir youtuber’ın hayatı kararmış olabilir. Lakin bakın hükümetin en hassas olduğu 2 nokta var.. Bunlardan birisi “FETÖ” diğeri ise “GEZİ” bu 2 olayda bir çok insan hayatını kaybetti.. Sivil halk zarar gördü, şehit oldu (Fetöyü gezi ile eş tutmak istemedim ama anladınız siz onu..) Lakin gezi olaylarında yaşanılan “TÜRK POLİSİNE HAKARET” içerikli videolar Orkun Işıtmak tarafından yapılması gerçekten beni bile çok üzdü keza kendisini yakından takip eden bir abonesiydim.. Şimdi ise abonelikten çıkıp devam ediyorum izlemeyecek miyim? hadi ama kimse kendini kandırmasın illaki izleyeceğiz özellikle şu şekilde yakından takip edeceğiz.

Orkun Hapse Girecek mi? orası ise bence bir kaç gün göz altı sonra yüklü miktarda para cezası ardından tekrar Orkun burada olacak, Peki ya eskiden bu durumlar olsaydı Amerikan yasalarına göre bir hacker ile aynı cezaya çartptırılacağını düşündüğümüzde hiç bir teknolojik alete dokunmaması vesaire söylenirdi.. Şu dönemlerde ise birde OHAL olması gerekirse “HÜKÜMET KARŞITI EYLEMDE POLİSE HAKARETTEN” diye başlayan bir metinde tutuklanması istenilebilir. Lakin yinede buraya bir motto koyayım “Orkun bir nevi ünlü bir yüze sahip bir birey, Ayrıca bu kişinin belli başlı fan kitlesi var, kanımca orkun sadece PARA CEZASINA çarptırılacak ki devlete para lazım.”

ORKUN IŞITMAK hakkında video yapanların dikkatine

Orkun Işıtmak Tutuklandı mı
Orkun Işıtmak Tutuklandı mı

Şimdi gelelim youtube’da orkun hakkında kötü içerik üreten youtuber’lara.. kendilerini haklı sanıyor olsalar bile haksız olduklarını belirtmek gerekiyor. Bakın Orkun ışıtmak kanalı birey değil artık ORKUN IŞITMAK Firmasına ait bir kanaldır. O yüzden firmaya hakaret sadece Orkun’un kendisine değil bütün çalışanlarına edilmiş bir hakarettir cezasıda ona göre arttırılmış olmakla birlikte laf atarken bir kez daha düşünmenizi isterim,bunu bilmeyen arkadaşlara kısaca neden bunu yapmaları gerektiğini anlatmak isterim “Örnek vermem gerekirse ENES BATUR bir videosunda vergimizi veriyoruz.” demişti işte oradan yola çıkarak ne alaka vergi vermek diye kendinize sorabilirsiniz.” Devlet aylık 20 bin tl üzeri gelire sahip kişileri vergi mükellefi yapmaktadır bunun için banka hesaplarınızı yakından izlemeye alır ve bir gün ansızın para cezası ile kapınızı çaldıktan sonra sizi vergiye tabii tutarlar.

Orkun Işıtmak Tutuklandı mı? Orkun Hapse Girecek mi? isimli yazımızda olacakları anlattık bir kaçta bilgi verdikten sonra tekrar görüşmek üzere hoşça kalın.

SPONSORLU BAĞLANTILAR

About volkan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir