Home / Tv Programları / TV8 Günaydın Doktor Başvuru Formu,Sunucuları Kimler?
SPONSORLU BAĞLANTILAR

TV8 Günaydın Doktor Başvuru Formu,Sunucuları Kimler?

Sponsorlu Bağlantılar

O zaman ilk olarak söze günaydın herkese diyerek girmek istiyorum. Bugün sabah erken kalkıp güzelce kahvaltınızı yapıp televizyon karşısında oturup sağlığınız için Günaydın Doktor’u izleyenlerdenseniz çok şanlısınız diyebilirim. TV8 de yayınlanan Günaydın doktor Programında her gün farklı konuklar olmaktadır. Bunun için size yardımcı olmak ve meraklarınızı sonlandırmak için TV8 Günaydın Doktor Başvuru Formu,Sunucuları Kimler?  adlı yazımızı hazırladık ve TV8 in sağlık programını sizlere tanıttık.

TV8 Günaydın Doktor Başvuru Formu,Sunucuları Kimler?

TV8 Günaydın Doktor Başvuru Formu,Sunucuları Kimler?
TV8 Günaydın Doktor Başvuru Formu,Sunucuları Kimler?

Hafta içi her gün sabah 7 de TV8 de yayınlanan Günaydın Doktor Programında Her gün farklı konuklar ağırlanmaktadır. Halkın Merak ettiği Tıp alanında sorular, Zayıflama Kürleri, Sağlıklı olmak için neler yapmanız gereklidir gibi bir çok soruyu programda cevaplamaktadırlar. Her Şeyin Başı sağlık sözünden yola çıkarak bizlere sundukları program sayesinde bir çok sağlık sorunu hakkında bilgi alabiliyoruz ve bizlere yardımcı oluyorlar. TV8 de yayınlanan  Günaydın Doktor Programının Bayan Sunucusu olan Hilal Ergenekon Yapmaktadır. Gelin birlikte TV8 kanalında yayınlanan Günaydın Doktor Programının sunucusu olan Hilal Ergenekon hakkında bilgileri öğrenelim

Günaydın Doktor Sunucusu Hilal Ergenekon Kimdir?

1981 Yılında Samsun’da Dünyaya gelen Hilal Ergenekon Ankara’da Yaşamaktadır.Eğitimini Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünde tamamlamıştır. Başarılarının ardından Günaydın doktor sunucusu olan hilal Ergenekon İlk olarak televizyon ortamına spor muhabirliği yaparak katılmıştır.Kariyerinin geri kalan kısmında TGRT Haber Sunuculuğu yapmıştır. Son olarak artık sağlık programlarında sunuculuk yapan Hilal Ergenekon Günaydın Doktor adlı programdan önce Pazartesi ve Salı günleri Ulusal kanalda Hilal ile sağlıklı yaşa programında sunuculuk yapmıştır. Günaydın Doktor Programında şuan sunuculuk yapan Hilal Ergenekon bilgeliği ve konuşma tarzı ile dikkatleri üzerine toplayan bir bayandır.Umarız bu kariyerinde izlediği yolda daha üstün başarılar sergilemesi temennimizdir.

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanan Günaydın Doktor Programına Konuk olarak gitmek veya katılmak istiyorsanız TV8 Kanalının Resmi internet sitesinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Eğer Onaylanırsanız sizide aralarında görmekten gurur duyacaklarını garanti edebilirim sizlere. Bir çoğumuzun bir takım rahatsızlıkları hatta pek önemsemediği ağrılar yaralar kızarıkları vardır. Bunların nedenleri ve daha fazla bilgi Her sabah TV( kanalında Günaydın Doktor Programında verilmektedir.

SPONSORLU BAĞLANTILAR

About volkan

Check Also

Evim Lokanta Programının Sunucusu Kimdir?

Evim Lokanta Programının Sunucusu Kimdir?

En sevdiğim Programlar Yemek programlarıdır. Çünkü birebirinden güzel lezzetler ve yeni öğrendiğimiz tariflerle dolu rengarenk …

3 comments

  1. HÜLYA AFŞİM

    PROGRAMINIZ ÇOK FAYDALI.

  2. PROGRAMA NASIL KATILABİLİRİM

  3. Programınıza katılmak istiyorum mümkünmü acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir