Home / Kaybolan Çiçekler / Kaybolan Çiçekler Kadriye Bulundu Mu?
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kaybolan Çiçekler Kadriye Bulundu Mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve oldukça seyirci kitlesine sahip kaybolan çiçekler programında en çok merak edilen soru Kaybolan Çiçekler Kadriye Bulundu Mu?  sorusudur? Kadriye Öldürüldü mü? Yoksa yaşıyor ise Kadriye Nerede? Konuyu bilmeyenler için Kadriye dosyasını sizlere anlatmak isterim. Neden bir çok kişi Kadriyeye ne olduğunu merak ettiğini aşağıdaki yazımda sizler için aydınlattım.

Kaybolan Çiçekler Kadriye Bulundu Mu?

Fox Tv ekranlarında yayınlanan kaybolan çiçekler programında her gün kaybolan canlarımızı çocuklarımızı aramaya devam etmekteyiz. Sevenleri kavuşturan kaybolan çiçekler programında kış aylarında yayınlandığı zaman 8 aydır kayıp kızını bulmak için gelen Necla ve Ercan Çiftinin kızlarını bulmasını bütün Türkiye İstemekteydi. Gün geçtikçe Kadriye’nin kaybolması olayı da karışmaya başlamıştır.

Olay tam olarak böyle başlıyor. Kadriye’nin yaşadığı yerin bakkalını işleten bakkal mehmet Liv İntihar ediyor ve Kadriye o günden itibaren  ortalıklarda gözükmüyordur. Öbür ay tam Kadriye’nin kaybolmasının 1 yıl olacağını da söylemeden geçmek istemedim. 25 Ağustos tan itibaren Kadriye’den ufak da olsa bir haber alamayan Necla ve Ercan Çifti Kızlarını bulmak için Fox Tv de yayınlanan kaybolan Çiçekler adlı programa başvurmuştur. Bunun üzerine Kaybolan Çiçekler ekibi Kadriyeyi aramaya koyulur.

Kaybolan Çiçekler Kadriye İtiraf 

Kaybolan Çiçekler Kadriye Bulundu Mu?
Kaybolan Çiçekler Kadriye Bulundu Mu?

Kadriye’nin annesi olan Necla hanım kızı kaybolduktan 2 gün sonra Jandarmaya Gidip kızım 2 aylık hamile olabilir ve eve gelmedi diye ifade vererek kızının kaybolduğunu söylemiştir. Bu durum üzerine Kaybolan Çiçekler Sunucusu İnci Ertuğrul Necla hanıma baskı yaptıktan sonra Necla hanım kızımın hamile olduğunun ifadesini jandarmaya vermemi isteyen kişi eşimin Patronu Cavittir demiştir. Giderek Kadriye olayına bir çok isimlerin katılmasından sonra askerde olan Olcay İnceol ‘unda ifadeleri alınmak üzere Jandarmaya götürüldü. Kadriye’nin geceleri sabahlara kadar mesajlaştığını iddaa eden anne Necla’nın ifadesinden yola çıkarak, Kadriye’nin telefonundan gönderilen mesajlar da yer alan askerdeki Olcay ile görüşüldü. Olcay teskeresini aldıktan sonra verdiği ifadede Mesajlaştığımızı hatırlamıyorum demiştir. Kadriye’nin telefon kayıtları incelendikten sonra Askerde olan Olcay ile mesajlaşırken bir yandan da 228 kere mesajlaştığı Doğukan Beysan ile 1 haftalık bir ilişkisi olduğunu ve ilişkisi bittik den sonra Kadriye ile hiç görüşmediğini dile getirdi ikinci kişi olan Doğukan.

Kaybolan Çiçekler Kadriye’nin Cesedi Nerede ?

Kadriye olayı o kadar karışmıştır ki Kaybolan Çiçekler programına her gün Kadriye olayı ile ilgili asılsız ihbarlar gelmektedir. Bu haberlerinin hiç birinde Kadriye olmadığı ve giderek Kadriye ile ilgili ufak da olsa bir haber alamayan Kaybolan çiçekler ekibi artık Kadriye’nin öldürülmüş olma ihtimalini düşünmeye başlamıştır.

Programa gelen bir telefon ile Kadriye dosyası için şok açıklamalar gelmiştir. Telefonun ucundaki isim Melike hanım aslında Necla ve Ercan çiftinin yakın aile dostudur. Programı arayıp Necla ile Ercan yalan söylüyor kızlarını onlar öldürdü her gün kızlarına işkence ediyorlardı demesi ile ortalık iyice karışmıştır. Telefonun ucundaki Melike hanım Necla ve Ercan çiftinin Kızları Kadriyeyi Para Karşılığında Bakkal mehmete sattığını ve bir kaç kez de kadriyenin bakkal mehmetten çocuk aldırdığını dile getirdi. Bu olayın içinde Ercan beyin eski patronunda olduğunu onunda bu günahtan sorumlu olduğunu da dile getirmiştir. Bu ilişkiyi kimseye söylememesi için Bakkal mehmet sürekli Kadriyeye para verip birde güzel kıyafetler ve makyaj malzemeleri aldığı da ortaya çıkmıştır. Annesi Necla hanıma bu sorulduğunda paramız yoktu, Çocuğum güzel giyinmek istiyordu bakkal mehmetin böyle bir niyeti olduğunu bilmiyordum benim bundan haberim yoktu demiştir. Bunlar yaşanırken bu kadar baskının altında kalan zavallı Kadriye 3 Defa intihar ederek canına kıymak istediği de ortaya çıkmıştır.

Kaybolan Çiçekler Kadriye Güneş Hamile mi ? Hamileyse Kimden?

Melike hanım sürekli Kadriye’nin ölmediğini Kadriyeyi Necla hanım ve Ercan beyin sakladığı dile getirmiştir. elinde Kamera kayıtları olduğunu söylemiştir .Programa gelip Necla’nın söylediği yalanların doğrusunu sizlere söyleyeceğim demektedir. Bakkal Mehmetin Öldürüldüğü gün melike hanım Ercan bey ve Ercan beyin abisi olan Ergünü görmüştür Acelece arabaya binip gitmişlerdi döndüklerinde Ergün’ün gömleğinde kan olduğunu görmüştüm diyerek ifadesini tamamlamıştır

Bu olaylar bir yandan sürerken kadriyenin annesi necla hanım sürekli ortaya değişik iddalar atmaya devam etmektedir. Kızının hamile olduğunu ve amcası ile birlikte olduğunu dile getirerek bütün stüdyoyu şoka sokmuştur. Kaybolan çiçekler ekibi bu ifadeyi dikkate alarak Ercan beyin kardeşi olan Ergün bey ile görüşerek Bu olayların doğru olup olmadığını öğrenmiştir. Bir yandan Necla hanım kızını ve bakkal Mehmeti öldürenlerin Eşinin Abisi olan ergün bey olduğunu söyledi. Bunun üzerine Ergün bey tutuklanır ve polise gerçekleri söyler. Bakkal Mehmeti öldürdüğüm doğrudur ama Kadriye olayı ile bir alakam yoktur. Bakkal Mehmeti burada bu silah ile vurdum ve buraya gömdüm diye ifadesini tamamlamıştır.

Kaybolan Çiçekler Kadriye Yaşıyor Mu ?

Bakkal Mehmet’in katili bulunduktan sonra anne Necla Güneş Kızı Kadriye Güneşin de cesedinin yerini bildiğini söyleyerek ekibimizi ve jandarmayı cesedin olduğu yere götürmüştür, ama o alanda ve çevresinde en ufacık Kadriye ye benzer bir şey bulunmamıştır. Bunun üzerine Yalan ifadeleri çok olan ve bir dediği bir dediğine tutmayan Necla hanım için Savcılık aklı dengesi yerinde olup olmadığını kontrol ettirmek için ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde kontrol edilmesi gerektiğini dile getirdi. Kontrollerin yapılmasından sonra Sunucumuz İnci Ertuğrul da Anne Necla hanımın Bir gün farklı bir şey söylediğini öbür güb ise bunu hatırladığını dile getirmiştir. Ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde Kontrol edilen Kadriye Güneşin annesi Necla Güneş’in verdiği ifadelerin hayal ürünü olmadığını raporlamıştır. Yani buradan çıkartacağımız Necla hanımın aklı dengesi yerinde ve söylediği şeylerde yala olabilir ama hayal ürünü değillerdir.

Son olarak kadriye olayı için Jandarma Anne Neclanın ve Ercan beyin göz altına alınması kararı vermiştir. Bunun üzerine kaybolan çiçekler programında bir iki ay ta ki sezon finaline kadar Kadriye Dosyası açılmamıştır. Sezon finalinde birde Kadriyenin Kullanmış olduğu telefondan sinyaller geldiğinin haberi alındı bunun üzerine umudumuzu kaybettiğimiz çiçeğimiz olan kadriyenin yaşadığını düşünmeye başladık. Acaba kadriye Gerçekten yaşıyor mu yoksa öldürüldü mü Eğer Kaybolan Çiçekler Kadriye Öldürüldüyse Kim öldürdü. 17 yaşındaki kadriyenin katilleri kimler? Bu sorularınızın hepsi pazartesi günü Fox tv ekranlarına geri dönen kaybolan çiçekler programında cevaplanacaktır.

Kaybolan Çiçekler Kadriyeye Ne Oldu?

Kaybolan Çiçekler Programında aranmaya devam eden Kadriye olayında öğrendiğimiz bütün bilgileri sizler ile Kaybolan Çiçekler Kadriye Bulundu Mu? adlı yazımızda paylaşmaya buradan devam edeceğiz. Temennimiz inşallah güzel Çiçeğimiz Kadriyemizi buluruz ve Ailesine teslim ederiz.

SPONSORLU BAĞLANTILAR

About volkan

One comment

  1. cangül cankan

    kadriye ne oldu meraktayık ölduyse cesedi nerde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir