Home / Tv Programları / Sen iste Yeter Ayça ve Aykut ilişkisinde Son Durum
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Sen iste Yeter Ayça ve Aykut ilişkisinde Son Durum

Sponsorlu Bağlantılar

Fox Tv ekranlarında yeni başlayan sen iste yeter programında Babasını bulmak ve babası ile yüzleşmek için gelen Kısmetse olur’un eski gelin adayı olan ayça ‘nın gelme amacı bir anda sevgilisi olan Aykut’a yönelmektedir. Peki Sen iste Yeter Ayça ve Aykut ilişkisinde Son Durum  nedir diyenler için aşağıdaki yazımızı okumalarını şiddetle öneririz.

Sen iste Yeter Ayça ve Aykut ilişkisinde Son Durum

Sen iste Yeter Ayça ve Aykut ilişkisinde Son Durum
Sen iste Yeter Ayça ve Aykut ilişkisinde Son Durum

Fox TV ekranlarında yeni başlayan Sen iste yeter programına katılan Ayça aslında yıllar önce annesi ile onu terk eden babası ile görüşmek istediği için gelmiştir. Babasını asla affetmeyeceğini söylese de babası ile görüşüp sebepleri dinlemeyi çok istemektedir.

Doğum günün de Ayça için babasının geldiğini hepimiz sanmıştık. ama gelen isim başkası oldu ayça yinede stüdyoda babasını beklemeye devam etmektedir. Bir yandan da Kanal D de yayınlanan Kısmetse olur Programında Gelin adayı olarak bulunurken tanıştığı ve birlikteliklerini hala sürdürdükleri Aykut ile bir takım sıkıntılar yaşadığını dile getirmiştir. Programda bundan dolayı yardım almak istediğini ve Aykut’u kaybetmek istemediğini dile getirmiştir.

Aykut ile Ayçanın arasındaki problem Kaynana Problemidir. Ayça evlendikten sonra Aykut’un annesi ile birlikte yaşamak istemediğini Aykut ise annesini bırakmak istemediğini dile getiriyordur. Tabi bunlar yüz yüze değilde  telefon bağlantısı ile gerçekleşmektedir. Ayça ile Aykut ayrı değillerdir. Hala birliktedirler sadece evlilik aşamasında oldukları için ayçanın gelecek ile kaygıları vardır. Bu problemleri yaşamadan önce çözmek istediği için Sen iste yeter programında anlatmıştır. Şimdi son olarak ayçanın annesi kanala telefon bağlantısı ile bağlanmıştır ve Aykut ile ilişkisini artık onaylamadığını söylemiştir.

Benim bir tane kızım var ve onun üzülmesini istemiyorum demiştir. Sen iste yeter koltuklarında oturan diğer kişiler ile kaynana ile neden oturulmaz diye savunmaya geçerek ayçanın üstüne yüklenmişlerdir. Şahsen bende Ayça ile aynı fikirdeyim Arkadaşım kaynana ile yeni evli bire çift yaşamaz. Tama hastalık ölüm gibi durumlarda kabul edilir yaşanılır ama yeni evlisin eşin ile canım cicim aylarında kaynanan ile aynı evde yaşamak gerçekten büyük cesaret veya erkeğin eline ipleri vermek demektedir.

NOT: Ayçanın Doğum gününü kutlamak için Aykut Programa gelmemiştir. Bunun üzerine Aykut ile Ayçanın arasında bir takım sıkıntıların belirtisi gözlenmiştir.

SPONSORLU BAĞLANTILAR

About volkan

Check Also

Evim Lokanta Programının Sunucusu Kimdir?

Evim Lokanta Programının Sunucusu Kimdir?

En sevdiğim Programlar Yemek programlarıdır. Çünkü birebirinden güzel lezzetler ve yeni öğrendiğimiz tariflerle dolu rengarenk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir