Home / Tv Programları / Sen iste Yeter Yaşamın Annesi Geldi Mi? Annesi ile Kavuştu Mu?
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Sen iste Yeter Yaşamın Annesi Geldi Mi? Annesi ile Kavuştu Mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Küslerin barıştığı, sevenlerin kavuştuğu, Dış Görünüşünden şikayetçi olan kısacası Sen iste yeter Konulu Program Fox tv De başlamıştır. Başladığı günden beri oldukça ilgi gören sen iste yeter programının Sunuculuğu ekranların unutulmaz yüzü olan Hande Ateizi üstlenmiştir. Günlerdir Herkesin Konuştuğu ve merak ettiği Sen iste Yeter Yaşamın Annesi Geldi Mi? Annesi ile Kavuştu Mu?  konusu üzerinde duracağım.

Sen iste Yeter Yaşamın Annesi Geldi Mi? Annesi ile Kavuştu Mu?

Sen iste Yeter Yaşamın Annesi Geldi Mi? Annesi ile Kavuştu Mu?
Sen iste Yeter Yaşamın Annesi Geldi Mi? Annesi ile Kavuştu Mu?

Fox TV ekranlarında yayınlanan Sen iste yeter programında yer alan Yaşam Annesini Bulmak için programa katılmıştır. Sen iste yeter programını  bir çoğunuz evlilik programı zannetmektedir. Sen iste yeter programının amacı şudur. Dış görünüşünden şikayetçi olan, Evlenmek isteyen, Barışmak isteyen , Annesini veya Babasını Arayanlar dan oluşmaktadır.Genelde Şimdilik annesini ve babasını arayanların daha çok olduğu programda hepimizin içini burkan ve parçalayan yaşamın hayat hikayesini sizlere anlatmadan geçmek istemedim. Ufak yaş da Yaşam ve 2 kardeşi Yetimhaneye Bırakılmışlardır. 18 yaşından sonra yetimhaneden ayrılmışlardır. Hepside kendi hayatını kurmayı başarmışlardır. Sadece tek eksikleri bir aile olmuştur. Yetimhanede yaşadıkları olaylar , çektiği özlemleri anlattıkça yaşam içimiz parçalanmıştır. Anne özlemi ile yanıp tutuşan yaşam annesini görmeyi ona kavuşmayı çok istemektedir. 2.5 yaşındayken yetimhaneye terk edildikten sonra yaşam için hayat o kadar da güzel olmamıştır. Yaşam şimdi geçmişe bir sayfa çekip annesi ile görüşmeyi ona sarılmayı istemektedir. Bunun için hande ateizi bile seni annen ile görüştüreceğim sözünü vermiştir. Sen iste yeter ekibi olarak Yaşam’ın annesine ulaşılmıştır.

Dün sen iste yeter programında yaşananlar hepimizi şok etmiştir. Yaşamın Dayısı hatta bağlanarak annesi ile yaşamı görüştüreceğini ama kanal dan kimsenin yaşamın annesinin yaşadığı yere gitmesini istemediğini söylemiştir. Yaşam annesinin yanına neden kimsenin gitmesini istemediğini söylediği zaman da yaşamın annesinin kardeşi yani diğer dayısının rahatsız olduğunu ve ona baktığını söylemiştir. Bunun üzerine yaşam tamam sen beni annem ile görüştür dayı demiştir.

Yaşamın hayat hikayesi dinlerken bir kaç detay aklıma takıldı. Annesi yaşam ve kardeşlerini yetimhaneye terk etmeden önce ruh sağlığı yerinde değilmiş. Zaten yaşam ve kardeşlerini babaları yetimhaneye bırakmıştır. Annesi de bakır köyde uzun yıllarca tedavi görmüştür. Annesi ile aydı kadere sahip olan Yaşam da geçtiğimiz yıllarda aynı hastanede bakır köyde tedavi görmüştür. Annesinin kokusuna hasret olan Yaşam annesini görmeyi ona sarılmayı o kadar çok istiyordur ki her halinden bellidir. umarız hande ateizi Sözünü tutar ve o anne buraya gelecek diyerek yaşamı annesi ile kavuşturur. Bunu bütün Türkiye olarak canı gönülden istemekteyizdir.

Yaşam yetimhanede büyüdüğü için yetimhanede büyüyen çocukların ne gibi bir psikolojiye  sahip olduklarını anlattıkça hepimizi yıkmaya üzmeye devam etmiştir. umarız Yaşam annesi ile kavuşur ve anne kokusunu içine çeker diyoruz.

SPONSORLU BAĞLANTILAR

About volkan

Check Also

Evim Lokanta Programının Sunucusu Kimdir?

Evim Lokanta Programının Sunucusu Kimdir?

En sevdiğim Programlar Yemek programlarıdır. Çünkü birebirinden güzel lezzetler ve yeni öğrendiğimiz tariflerle dolu rengarenk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir