Home / Diziler / Aşkı Roman Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Konusu Nedir?
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aşkı Roman Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Konusu Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Tv8 ekranlarında yayınlamaya hazırlanan aşkı roman dizisi sayesinde eskilere geri dönüş yaşayacağız. Eskiden yılların komedisi cennet mahallesini izlemeyen yoktur. Ferhat ile Sultan’ın dillere desten aşkı Pembenin kızı sultan için yaptığı bütün her şeyi unutmamışızdır. Peki yeni Cennet mahallesi olan Aşkı Roman Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Konusu Nedir?  diye oldukça fazla soru gelmektedir. Bunun için sizlere bu yazımızı hazırlamaya karar kıldım. Hepimizi şok eden ise Aşkı roman dizisinin baş rollerin de olan isimlerdir. Neyse çok uzatmadan konuya geçmek istiyorum.

Aşkı Roman Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Konusu Nedir?

Yıllar önce televizyonların vazgeçilmez dizisi olan Cennet mahallesi ile her eve neşe gelmektedir. Cennet mahallesinde oynayan Melek Baykal, Çağla Şikel, Alişan, Müjdat Gezen, Özkan Uğur, Zeki Alasya, Aylin Kabasakal, Serhat Özcan, Ümit Yesin ve Şeyla Halis hepimiz yakından çok iyi tanıyoruz. Şimdi yine aynı konu işlenecek aynı mekanda çekilecek bir dizi daha geliyor.

Tek farkı oyuncuları eski kadro değildir. İlk olarak bu aşkı roman dizisini duyduğumda cennet mahallesinin aynısı olacağı söylenmişti. O kadar sevinmiştim ki Aynı çocuklar duymasın gibi yıllar sonra aynı kadro ile geri gelecek sanmıştım. Yapımcı sadece hikayeyi kullanarak farklı oyuncu kadrosu ile bizlere cennet mahallesi yani yeni ismi olan Aşkı romanı sunacaktır. Gelelim yeni dizi olan Aşkı roman dizisinde yer alan oyuncu kadrosunda hangi isimlerin olduğuna.

Aşkı Roman Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Konusu Nedir?
Aşkı Roman Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Konusu Nedir?

Şok üstüne şok yaşadığım bir oyuncu kadrosu var Aşkı romanda 🙂 Baş rolleri Evleneceksen gel evlendirme programına gelin ve damat adayı olarak katılan ve orada birbirlerine aşık olarak nişan yapan Solmaz Çiroz ile Kaan Güvenilir yer almaktadır. Dizide yer alan diğer isimler ise yine evleneceksen gel programında gelin adayı olan Güzel Gazalina ve Damat adayı olan Nurullah Işık, Evleneceksen gel programının sunucusu olan Uğur Arslan da Aşkı roman dizisinde rol alacak isimler arasında yer almaktadır.

Evleneceksen gel programından olmayan tek oyuncu ise Emrahın Oğlu Tayfun Erdoğandır. Dizide Acıların çocuğu, Tatil köyünde çalışan bulaşıkçı rolünde boy gösterecektir.

Aşkı Roman Dizisi Oyuncuları 

Solmaz Çiroz Kimdir?

Henüz On dokuz Yaşında olan Solmaz Çiroz İzmir’de Dünyaya gelmiştir. Roman kızı olarak büyüyen solmaz Oynamasını çok seven , cana yakın, neşeli bir genç kızdır. Geçen Sene evleneceksen gel programına gelerek evlenmek istediğini dile getirip hayatının aşkını aramıştır ve aşkını seda sayanın sunuculuğunu yaptığı evleneceksen gel programında bulan solmaz çiroz kaan ile nişan töreni yapmıştır. Kanal da sürekli göbek atan solmaz çiroz aldığı büyük ilgi ile kendini seyirciye sevdirmeyi başarmıştır. Böylelikle şimdi çeşitli illerde dansözlük yaparak gelirini sağlamaktadır. Şimdide cennet mahallesi tadında olan Aşkı roman dizisinde Başrol olarak boy gösterecektir. Kısa sürede bu kadar başarıya imza atan genç kızımıza başarılarının devamını dilerim.

Kaan Güvenilir Kimdir? 

Yine bir evleneceksen gel programında damat adayı olan Kaan güvenilir hayatının aşkını program aracılığı ile elde etmiştir. Kaan ile solmaz artık evlilik yoluna girmişlerdir. Kaan Güvenilir 27 yaşındadır. 1.78 boyu olan yakışıklı Kaan güvenilir  78 kg ağırlığındadır. Boyu ile kilosu orantılı olan yakışıklı Kaan güvenilir İstanbul’da yaşamaktadır. 10 kardeş olan Kaan güvenilir annesi ve babası ile ayrı yaşamaktadır. Bakımlı ve yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken Kaan güvenilir bu özellikleri sayesinde solmaz ile baş rolde oynamayı hak kazanmıştır. Böylelikle Kaan Güvenilir gibi bir yakışıklı da oyuncu dünyasına girmiştir..

aşkı roman dizisinde Kaan solmaz ile evlenmek için bin bir türlü şeyi yapan sürekli Solmaz’ı ailesinden isteyen ama ailesi onların evlenmesine razı gelmemektedir. Fakir ama deli gibi aşık bir genç adamı canlandıracaktır.

Nurullah Şık Kimdir ? 

Yirmi Dört yaşında olan diğer yakışıklımız olan Nurullah Şık da tıpkı Solmaz ve Kaan gibi oda evleneceksen gel programında yer alan adaylardan bir tanesidir. Kocaeli’nde yaşayan Nurullah Şık 1.85 cm Boyundadır. Yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çekmesi sayesinde Nurullah da askı roman dizisinde rolunu kapmıştır.

Askı roman dizisinde Nurullah da solmazı elde etmeye çalışan gençler arasında yer almaktadır.. Kaan ile sürekli bir kavga içerisinde olan Nurullah bakalım Solmaz’ın kalbini kazanabilecek mi ?

Güzel  Gazalina Kimdir ? 

Hepimizin dediği aynı şey bütün evleneceksen gel evlendirme programında popüler olan gelin ve damat  adayları askı roman dizisinde toplanmış. Eskiden sürekli internette dolaşan bir dedikodu vardır. Seda sayan Evleneceksen gel programında Holywood’a oyuncu yetiştiriyor diyorlardı inanmıyorduk ama doğruymuş arkadaşlar. Aşkı roman dizisinde yer alan bütün oyuncular evleneceksen gel programından gelmektedir. Aslında güzel bir şey yeni yüzler yeni oyuncular 🙂 gelelim güzel gazalinanın kim olduğuna. Evleneceksen gel programının eski adaylarından olan güzel bu sene aşkını bulup nişanlanmıştır. Evleneceksen gel programında çok sevilen güzel’i bu sene Aşkı roman dizisinde Solmazın en yakın arkadaşı olarak göreceğiz.

NOT: Aşkı roman dizisinde yer alan bomba isim ise seda sayanın eşi olan Erkan çeliktir.

Aşkı Roman Dizisi Ne Zaman Başlayacak? 

TV8 ekranlarında başlayacak olan aşkı roman dizisinin ilk bölüm fragmanı yayınlanmıştır hala çok yakında diye notu olan aşkı roman dizisi daha tv8 kanalının internet sitesine henüz eklenmemiştir. Bu yüzden dizi tahmini olarak Ağustos ayının son haftası bizler ile buluşacaktır. Bakalım cennet mahallesinin yeni tarzı nasıl olacak cennet mahallesi kadar tutulacak mı ? Hep birlikte göreceğiz.

Aşkı Roman Nerede Çekiliyor ? 

Aşkı roman dizisinin çekimleri başlamıştır. Çekimleri eski cennet mahallesinin çekildiği yerde  İstanbul’un Fatih  Balat, Fenerde çekilmektedir.

SPONSORLU BAĞLANTILAR

About volkan

Check Also

Börü Dizisi Ne Zaman Başlayacak,Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Börü Dizisi Ne Zaman Başlayacak,Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Diziden önce aklıma ilk gelen soru ne oldu biliyor musunuz? Börü nedir? börü ne demek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir