Home / Yarışmalar / Bir içeri Bir Dışarı Yarışması Başvuru Formu
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Bir içeri Bir Dışarı Yarışması Başvuru Formu

Sponsorlu Bağlantılar

Geçtiğimiz yıllarda Show Tv ekranlarında yayınlanan Bir içeri bir dışarı yarışma programı bu sene Fox Tv ekranlarında tekrardan bizler ile buluşmaya hazırlanmaktadır. Show Tv de yayınlanırken fazla ilgi alamadığı için kaldırılan Yarışma bu sefer Fox Tv ekranlarında oldukça ses getireceğe benzemektedir. Bir içeri Bir Dışarı Yarışması Başvuru Formu ve Nasıl bir yarışmadır? sorunuzu cevaplıyoruz.

Bir içeri Bir Dışarı Yarışması Başvuru Formu

Bir içeri Bir Dışarı Yarışması Başvuru Formu
Bir içeri Bir Dışarı Yarışması Başvuru Formu

Hem eğlenceli hemde bol bol para kazandıran Bir içeri bir dışarı yarışması tekrardan bizler ile buluşmaya hazırlanmaktadır. Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan bir içeri bir dışarı yarışması nasıl bir yarışmadır diyenler için biraz açıklama yapmak isteriz. Öncelikle tamamen şans üzerine kurulmuş olan yarışmada altıncı hissine güvenenler ve ben şanslıyım diyenler kesinlikle katılıp kendilerini denemelidirler.

Yarışmada 14 tane farklı çanta bulunmaktadır içlerin de de 14 farklı seçenek bulunmaktadır. Çantaların içerisinde oyuncunun iflas etmesini sağlayacak kart, kasasını arttıracak para veya kasasını azaltacak paralar bulunmaktadır. buradan anlayacağız kesinlikle iskambil oyunu gibi bir yarışma programıdır. Bir içeri bir dışarı yarışmasında yarışacak olan yarışmacının asıl amacı İstediği çantaları onun yararına olanları içeri deyip içeri almak istemediği ve ona zararlı olan iflas gibi örneğin o çantaları dışarı diyerek dışarı atmaktır.

Çantaların içerisine görmediğiniz için biraz da var mısın yok musun havası olan iskanbil tarzına sahip bir içeri bir dışarı oyununda kurallar aslında basit ve biraz da acımazsız olmaktadır. Eğer oyuncu oyunun her hangi bir bölümünde iflas çantasını içeri diyerek alırsa yarışmadan kasasında olan paradan hiç bir şey alamadan ayrılmak zorunda kalacaktır. Eğer kazanmak istiyorsanız iflas olduğuna emin olduğunuz çantayı dışarı atarak oyunda kasada biriken paranızı alarak mutlu bir şekilde ayrılabilirsiniz.

Her içeri dışarı dediğinizde o içeri alınan kutu açılmaktadır. ve 14 kutu açıldıktan sonra iflas çıkmadığı sürece tabi ki de oyun bitmektedir. ve 14 kutuyu açma göreviniz bittiğinde kasada ne kadar paranız olduysa o mevla sizin  olacaktır. Tamamen zeka ve şans ‘a dayalı olan Bir içeri bir dışarı Yarışmasına katılmak istiyorsanız Aşağıda vereceğim link üzerinden Bir içeri Bir Dışarı Yarışması Başvuru Formu  na ulaşabilirsiniz.

Bir İçeri Bir Dışarı Yarışma Başvuru Formu

Bir içeri Bir Dışarı Yarışması yayın tarihi henüz daha belirlenmemiş olsa bile Bir içer bir dışarı yarışması ne zaman başlayacak sorunuza cevap olarak kasım ayı diyebiliriz.

SPONSORLU BAĞLANTILAR

About volkan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir