Home / Oyunlar / Roblox Hesabım Kapatıldı? Nasıl Açabilirim
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Roblox Hesabım Kapatıldı? Nasıl Açabilirim

Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar bugün sizler ile yeni oyun platformu olan Roblox hakkında konuşmak için Roblox Hesabım Kapatıldı? Nasıl Açabilirim  adlı yazımızı hazırladık. Roblox yeni güncellemesi ile bir çok roblox hesabını devre dışı bırakıp kapatmıştır.Bunun sebebini ve nasıl açacağınızın çözümünü sizler için hazırladım.

Roblox Hesabım Kapatıldı? Nasıl Açabilirim

Roblox Hesabım Kapatıldı? Nasıl Açabilirim
Roblox Hesabım Kapatıldı? Nasıl Açabilirim

Roblox içinde bir çok farklı oyun bulunan bedava bir oyun sitesidir. Trend olan oyunların benzeri ile kullanıcılarına yardımcı olmaktadır. Robloxun  diğer oyun platformları gibi kendi içinde satıl alınan şeyleri vardır. Mesela bazı oyunları robux denen robloxun para birimi ile satılmaktadır. Karakterinizin kıyafeti yüzü saçı ve animasyonu da yine robux ile alınmaktadır. Ortalama türk parası ile 80 robux 4 türk lirasına denk gelmektedir.Gelelim hesabınızın kapatılması durumuna. Oldukça üzücü bir durum olsa da sebebini bildikten sonra çözümü de oldukça kolaydır.

Öncelikle bazı durumlarda roblox ilk uyarı verip örneğin 1 haftalık kapatır. Bazı durumlarda ise tamamen kapatıp hesabınızı silmektedir. Roblox Hesabıma uyarı geldi neden? diyorsanız Roblox ekibi şu durumlarda sizlere uyarı vermektedir. oyun içinde uygunsuz söz küfür argo kullanımı ve bu argo küfür kullanımını bir başka kullanıcı şikayet eder ise size roblox ekibi uyarı verir.

Şimdi en büyük problem olan Roblox hesabınızın kapatılması durumuna gelelim. Öncelikle dediğim gibi youtube da roblox da robux çekme hilelerini izlemeyen roblox kullanıcısı yoktur. izlemeyen var ise yine de size bu yöntemi anlatmak isterim. Roblox Robux Hilesi Nasıl Yapılır? öncelikle roblox’dan para çekme robux satın alma bölümüne geliyorsunuz ardından istediğiniz tutarı satın al a tıklayıp satın alma işlemini tamamlıyorsunuz. Ödeme kartınızdan çekildikten sonra 15 dakika içerisinde telefonunuzdan Google Play  uygulaması olan roblox üzerinden Satın aldığınız robuxu YANLIŞLIKLA SATIN ALDIM diyerek geri ödeme istiyorsunuz robuxlarınız gitmiyor ama ödediğiniz paranız size ertesi gün gelmektedir. Bu roblox robux hilesi yüzünden son güncelleme ile bir çok kullanıcının hesapları kapatılıp silinmiştir.

Roblox Hesabım Kapatıldı? Nasıl Açabilirim konusuna geldik şimdi. Roblox Hesabınızın neden kapatılmış olduğunu öğrenmek için öncelikle roblox hesabızın kapatılması durumuna itiraz etmeniz gerekmektedir.

Roblox Robux Hilesi Nasıl Yapılır? 

Roblox Ekibi Mail Adresi : appeals@roblox.com

Mail bölümününe İtiraz( objection) 

Yazıp alt metin kısmına hem türkçe hemde ingilizce olarak hesabınızın neden kapatılmış olduğunu öğrenmek istediğinizi ve roblox hesabınızın kullanıcı adını yazıp göndermeniz gereklidir. Bir gün sonra roblox destek ekibi sizinle iletişime geçip hesabınızı inceleyeceğini ve nedenini öğrenip dönüş yapacağının mailini atacaktır.İki gün sonra roblox ekibi size nedenini söyleyerek genellikle ilk itirazınız ise roblox hesabınızı açacaktır. Açıklama kısmında bu son güncelleme ile kapatılan roblox hesaplarında yazan ortak sorun dengesiz ödeme faturaları olarak görüntülenmektedir. Eğer geçmişte roblox Robux hilesini denediyseniz hesabınız bunun yüzünden kapatılmıştır. Yaptığım işlemleri izleyerek itirazınını yaparsanız roblox hesabınızı açabilirsiniz. Başka bir sorun var ise lütfen yorum kısmından yorum atarak sorununuzu bize anlatın bizde size en iyi şekilde yardımcı olmayı deneyelim.

 


SPONSORLU BAĞLANTILAR

About volkan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir